Společnost byla založena v roce 1991. Stala se jednou z prvních společností v Československé republice specializujících se na zemědělskou prvovýrobu. Byla vybudována specializovaná velkofarma na chov skotu (masného i mléčného). Hospodaření společnosti je spojené s údržbou krajiny bez pěstování speciálních tržních plodin na zatravněných zemědělských pastvinách.

V roce 2013 byl zahájen provoz mini-mlékárny produkující mléčné výrobky FARMILK. Myšlenka vzniku farmářské mini-mlékárny byla iniciována neustále se zvyšující poptávkou po kvalitních mléčných produktech české provenience. Základní surovinou pro výrobu je pasterované vysoce kvalitní kravské mléko, které je nadojeno z českého plemene ČESTR.

Od roku 2010 pořádáme pravidelné farmářské trhy, které se konají každou sobotu v měsíci od 7.00 do 11.00 hodin v našem areálu Diana Seven – Poříčí  (nádvoří). Na trzích je možné zakoupit kvalitní hovězí maso, čerstvé mléko a mléčné výrobky, ovoce, zeleninu, vejce, med a mnoho dalšího.    

Maso z plemene Angus pochází výhradně z mladých býků a je díky jedinečné vlastnosti mramorování – nitkovému ukládání tuku do svaloviny – křehké a šťavnaté s typickou chutí. Po celém světě je toto kvalitní maso považováno za prémiový produkt pro kulinářské účely.

Hovězí maso Anguso má vynikající výživnou hodnotu – vysoký obsah kvalitních bílkovin, vitamíny skupiny B, železo, fosfor a stopové prvky. Z masa tohoto plemene zhotovíte skvělé jídlo od bifteku po guláš. Delikatesy z masa plemene Angus připravíte za podstatně kratší dobu než z běžného hovězího masa. 

Zdroj: anguso.cz


DIANA SEVEN a.s.

Voletinská 252, 541 03 Trutnov 3

IČO: 26462699 | DIČ: CZ26462699

anguso.cz | anguso@anguso.cz | +420 734 753 734 – hotline

fb.com/anguso.cz


Tato farma nabízí možnost rozvozu. Možnost rozvozu na Vaši adresu si ověřte na jejich webu, či jiných informačních kanálech.

Ohodnoťte to!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

0 komentářů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..