Naše farma byla založena 1.4.1992, kdy jsme začali pěstovat ve skromných podmínkách zeleninu – především brambory, cibuli a zelí – kruhárenské. Tak jak jsme navázali na tradici, která byla násilně přetržena, kdy hospodařili předci – děda a otec. Postupně přibývali i ostatní členové rodiny až do dnešního stavu – kdy jsme rodinná farma. Začínali jsme s pár ha a skromným strojovým parkem.

Dnes obhospodařujeme asi 120 ha zemědělské půdy. Větší podíl tvoří půda pronajatá. Postupně jsme i zemědělské stroje modernizovali až do dnešní podoby. Dále jsme rozšířili skladovací prostory o nové haly. I posklizňové linky na brambory a cibuli doznaly značných změn modernizací.

Naše motto je české brambory na váš stůl a to v odpovídají kvalitě. To platí i o ostatních plodinách, které pěstujeme. Kvalita dnešních brambor v obchodech je stále horší, a proto se snažíme tuto skutečnost změnit a umožnit Vám nákup přímo u nás pěstitelů . Naší snahou je pěstovat a prodávat Vám chutné a kvalitní brambory po celý rok.

Zdroj: ceskebrambory.cz


Farma Polák

Lochenice 43, 503 02 Předměřice nad Labem

IČO: 15589633 | DIČ: CZ480114011

ceskebrambory.cz | farmapolak@seznam.cz | +420 774 656 889

fb.com/ceskebrambory.cz


Celý sortiment, včetně aktuálních informací, si prohlédněte na jejich webových stránkách.

Ohodnoťte to!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

0 komentářů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..