Manželé Lucie a Jan Frantovi od roku 2016 provozují rodinou kozí farmu v Rudníku. Na jižním úpatí Krkonoš chovají na šest desítek koz, část stáda můžete v létě potkat na pastvě v okolí Horního Maršova.

Třicet koz přímo na farmě v Rudníku dvakrát denně nadojí 60 l mléka, které zpracovávají ve faremní minimlékárně na čerstvý sýr, kefír, žervé, tvaroh a pasterizované mléko. Vysoká kvalita těchto výrobků je dána místem a způsobem chovu koz, malým objemem výroby a rodinným charakterem farmy, která nemá žádné jiné zaměstnance. Svým zákazníkům v režimu „prodeje ze dvora“ nabízí mléčné výrobky splňující všechny „možné i nemožné“ hygienické a veterinární požadavky bezpečné potraviny.

Kromě samotných výrobků, jejichž nabídka je sezónní cca duben až listopad, nabízíme také exkurzi na kozí farmu, při které si můžete zkusit podojit kozu, a dozvíte se vše o kozách a jejich chovu.

zdroj: kozifarmakrkonose.cz


Krkonošská kozí farma s.r.o.

Rudník 76, 543 72 Rudník

IČO: 02938677

kozifarmakrkonose.cz | obchod@kozifarmakrkonose.cz | +420 737 716 028

FB: fb.com/kozifarmakrkonose


Tato farma nabízí možnost rozvozu. Možnost rozvozu na Vaši adresu si ověřte na jejich webu, či jiných informačních kanálech.
Ohodnoťte to!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

0 komentářů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..